Araç Bakım Onarım

Araç Bakım Onarım

Kullandığımız her araç zaman zaman bakım ve onarıma ihtiyaç duyacaktır bu nedenle firmamız her marka araç için Başakşehir Araç bakım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktadır. Araç bakım rutinleri genellikle senede bir kez olup, araç içerisinde tamir bekleyen parçaların onarımları gerçekleştirilmektedir. Eğer araç içerisinde onarılması gereken herhangi bir parça yok ise genel temizlikler yapılmaktadır. 

Hava filtrelerin temizlenmesi, motor yağının değiştirilmesi gibi arabanızın kullanım konforunu artıracak birçok işlem sunulmaktadır. Bu işlemler sayesinde aracınızın kullanım ömrünü uzatabilir, ilerde yaşanabilecek büyük arızalardan kurtulabilirsiniz. Özellikle ticari araçlar için çok önemli olan bakım ve onarım işlemleri kesinlikle daha sık aralıklarla yapılmalıdır. Başakşehir Araç Bakım Onarım, Oto Bakım Servisi olarak tüm marka ve modellere oto servis hizmeti vermekteyiz.

Araç Bakım Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Araç bakımları ihmal edilmemesi gereken önemli tedbirlerdir. Bu nedenle seçtiğiniz teknik servislerde gerekli donanım olması gerekmektedir. Başakşehir araç bakım ve onarım hizmeti veren firmamız araçlarınız için son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Kullandığımız elektronik arıza tespit cihazları sayesinde aracınızda oluşan arıza ve hasarları direkt olarak söyleyebilmekteyiz. 
 
Boya onarımı, filtre değişimi ve birçok teknik arızada sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Her marka ve model araçta kendilerini geliştirmiş senelik tecrübeleri bulunan ustalarımız aracınız için en iyi hizmetleri kısa süre içerisinde belirlemektedir. Belirlenen arıza ve sorunların çerçevesinde sizlere onarım gereken parçalar iletilmektedir. İletilen parçaların onarımı sizler tarafından onaylandıktan hemen sonra aracınızın tamirine başlanmaktadır. 
 

Araç Bakım ve Onarım Hizmeti

Bakım rutinleri ve onarımlar aracınızın kullanım konforunu oldukça etkilemektedir. Teknik arızalar daha çok aracınızın iç kısımlarını ve kullanım süresini etkilerken, bakım gerektiren parçalar konforunu etkilemektedir. Araçlarınızda geciktireceğiniz her arıza onarımı sizlere yakıt masrafı ve diğer giderler olarak geri dönecektir. 
 
Mevsimler değiştiğinde dahi aracınızda yapılması gereken belirli işlemler vardır. Mevsime uygun araç lastiklerinin takılması, hava ve klima filtrenin değişmesi, temizlenmesi gerekmektedir. Bu sayede aracınızın değeri düşmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bakım ve onarımlar sadece bunlarla sınırlı değildir. Motor arızası, şanzıman problemleri, baskı ve balata gibi birçok araç arızasında da sizlere hizmet vermekteyiz. 
 

İlgili Konular

Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Klima soğutma sisteminin kalbi olan kompresörlerde yaşanan arıza sonucunda klima yeterince soğutma yapamaz ve klimadan gelen hava nemli ve sıcak olur.

Rehbere git

Maf Sensörü Arızası

Motora giren hava miktarını ve sıcaklığını ölçen bir sensördür. MAF Sensörün kirlenmesi veya hasar görmesi bu sistemde arızaların yaşanmasına neden olmaktadır.

Rehbere git
Maf Sensörü Arızası
Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?

Virajlarda ve dönüşlerde tekerleklerin kaymadan dönmesini sağlar. Arızalanması güvenlik açısından sorun oluşturmaktadır.

Rehbere git

Park Freni Arızası

Her sürücünün güvenliğinde kritik bir rol oynayan park freni, modern otomobillerde giderek daha fazla teknolojik bir hal alıyor. Elektronik Park Freni (EPB), geleneksel el frenlerinin aksine, sadece bir düğmeyle kontrol edilen sofistike bir sistem. Bu yenilik, sürüş deneyimini kolaylaştırırken, arızaları da farklı bir boyuta taşıyor. EPB´nin temel işlevlerini, arızalarının nasıl anlaşılabileceğini ve bu tür bir arızanın aracınız üzerindeki potansiyel etkilerini ele alacağız. Böylece, bu önemli bileşenin sağlığını koruyarak yollarda daha güvenli olabilirsiniz.

Rehbere git
Park Freni Arızası