Araç Bakım Onarım

Araç Bakım Onarım

Kullandığımız her araç zaman zaman bakım ve onarıma ihtiyaç duyacaktır bu nedenle firmamız her marka araç için Başakşehir Araç bakım ve onarım hizmetini sizlere sunmaktadır. Araç bakım rutinleri genellikle senede bir kez olup, araç içerisinde tamir bekleyen parçaların onarımları gerçekleştirilmektedir. Eğer araç içerisinde onarılması gereken herhangi bir parça yok ise genel temizlikler yapılmaktadır. 

Hava filtrelerin temizlenmesi, motor yağının değiştirilmesi gibi arabanızın kullanım konforunu artıracak birçok işlem sunulmaktadır. Bu işlemler sayesinde aracınızın kullanım ömrünü uzatabilir, ilerde yaşanabilecek büyük arızalardan kurtulabilirsiniz. Özellikle ticari araçlar için çok önemli olan bakım ve onarım işlemleri kesinlikle daha sık aralıklarla yapılmalıdır. Başakşehir Araç Bakım Onarım, Oto Bakım Servisi olarak tüm marka ve modellere oto servis hizmeti vermekteyiz.

Araç Bakım Hizmeti Avantajları Nelerdir?

Araç bakımları ihmal edilmemesi gereken önemli tedbirlerdir. Bu nedenle seçtiğiniz teknik servislerde gerekli donanım olması gerekmektedir. Başakşehir araç bakım ve onarım hizmeti veren firmamız araçlarınız için son teknoloji cihazlar kullanmaktadır. Kullandığımız elektronik arıza tespit cihazları sayesinde aracınızda oluşan arıza ve hasarları direkt olarak söyleyebilmekteyiz. 
 
Boya onarımı, filtre değişimi ve birçok teknik arızada sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmaktayız. Her marka ve model araçta kendilerini geliştirmiş senelik tecrübeleri bulunan ustalarımız aracınız için en iyi hizmetleri kısa süre içerisinde belirlemektedir. Belirlenen arıza ve sorunların çerçevesinde sizlere onarım gereken parçalar iletilmektedir. İletilen parçaların onarımı sizler tarafından onaylandıktan hemen sonra aracınızın tamirine başlanmaktadır. 
 

Araç Bakım ve Onarım Hizmeti

Bakım rutinleri ve onarımlar aracınızın kullanım konforunu oldukça etkilemektedir. Teknik arızalar daha çok aracınızın iç kısımlarını ve kullanım süresini etkilerken, bakım gerektiren parçalar konforunu etkilemektedir. Araçlarınızda geciktireceğiniz her arıza onarımı sizlere yakıt masrafı ve diğer giderler olarak geri dönecektir. 
 
Mevsimler değiştiğinde dahi aracınızda yapılması gereken belirli işlemler vardır. Mevsime uygun araç lastiklerinin takılması, hava ve klima filtrenin değişmesi, temizlenmesi gerekmektedir. Bu sayede aracınızın değeri düşmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bakım ve onarımlar sadece bunlarla sınırlı değildir. Motor arızası, şanzıman problemleri, baskı ve balata gibi birçok araç arızasında da sizlere hizmet vermekteyiz. 
 

İlgili Konular

Oto beyin Tamiri İkitelli

Oto beyin Tamiri İkitelli

Oto beyin tamiri, aracın elektronik kontrol ünitesi olarak bilinen beyin kutusundaki arızaları tespit edip onarmak amacı ile gerçekleştirilen bir işlemdir.

Rehbere git

Başakşehir Toyota Servisi

Toyota ve üyesine yenilikçi çözümler üreterek uygun fiyatlandırma seçenekleriyle hizmet veren Başakşehir Toyota servisi, adını Toyota araçlar ile duyurmuş olan yetkili ana servistir.

Rehbere git
Başakşehir Toyota Servisi
Başakşehir Fiat Servisi

Başakşehir Fiat Servisi

Fiat ve ailesinde bulunan her araca kaliteli ve hızlı hizmet sunan Başakşehir Fiat servisi, alanında uzman teknikerle bakım hizmetlerine hız kesmeden devam eden yetkili ana bayidir.

Rehbere git

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Bakımların uygun fiyata işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiği Başakşehir Mercedes servisinde; araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis bünyesinde çözüme kavuşmaktadır.

Rehbere git
Başakşehir Mercedes - Benz Servisi