Göçük Düzeltme
Oto Kaporta

Göçük Düzeltme

Aracınızın kaportasında meydana gelen göçükler için Başakşehir göçük düzeltme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bölge içerisinde yer alan servislere göre çok daha etkili yöntemler tercih etmekteyiz. Kaportanın dış yüzeyine herhangi bir işlem uygulanmadan boyasız göçük düzeltme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Hiçbir lokal boya uygulaması yapılmadan gerçekleşen bu işlem sayesinde göçük probleminizden rahatlıkla kurtulabilirsiniz. Boyanın çatladığı ve döküldüğü durumlarda ise göçük düzeltildikten sonra çeşitli boyama uygulamaları ile göçük çevresi kapatılmaktadır. Bu işlem lokal boya olarak sınıflandırılmaktadır.
 
Aracınızı servislerimize getirerek göçüğün durumu hakkında bilgi alabilir ve hangi işlemlerin uygulanabileceği konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Boyasız göçük düzeltme işlemi genel olarak sürücüler tarafından tercih edilmektedir. Bunun nedeni aracın değer kaybetmemesi ve lokal boya işlemlerine maruz kalmamasıdır. Abt Otomotiv Bosch Car Service, Başakşehir Göçük Düzeltme, boyasız göçük düzeltme, kaporta düzeltme, kaporta çektirme işlemlerinizi tüm markalara uygulayabilmekteyiz.

İkitelli Boyasız Göçük Düzeltme

Profesyonel bir şekilde göçük düzeltme işlemi uygulayan İkitelli servisimiz birçok farklı sürücü tarafından tercih edilmektedir. Özenle gerçekleştirilen işlem sonrasında göçük olan bölge kusursuz bir şekilde onarılmaktadır. İkitelli boyasız göçük düzeltme işleminden faydalanmak için siz de servislerimizi ziyaret etmeyi unutmayınız. Göçük çevresindeki boya katmanına herhangi bir zarar gelmediyse boyasız göçük düzeltme işlemi rahatlıkla uygulanabilmektedir. Oto kaporta servisi olarak profesyonel bir şekilde çalışan firmamız bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Başakşehir göçük düzeltme işlemi sonrası cila işleminden de faydalanabilir ve aracınızın kaportasını ilk gün ki kondisyonuna getirebilirsiniz.

Servisimiz içerisinde sunulan hizmetler;
 
  • Pasta cila
  • Oto boya
  • Göçük düzeltme
  • Kaporta işlemleri
Şeklinde sıralanabilir.
 

Oto Kaporta Servisi

Kaporta üzerinde meydana gelen göçükler için göçük düzeltme işlemleri uygulanmaktadır. Boyasız göçük düzeltme işlemi en çok tercih edilen işlemlerden biridir. Boyaya herhangi bir zarar gelmediyse boyasız göçük düzeltme işlemi uygulanır ve herhangi bir lokal boya işlemi gerçekleşmeden işlem tamamlanır. Bu sayede aracın dış yüzeyine hiçbir işlem yapılmadan işlem tamamlanmış olur. Aracınızın değer kaybı yaşamasını istemiyorsanız bu işlemden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. Özellikle bazı nesnelerin aracın üzerine düşmesi sonucu meydana gelen göçüklerde bu işlem tercih edilmektedir. Boya katmanında herhangi bir çatlama veya deformasyon oluşmadıysa boyasız göçük düzeltme işlemi uygulanabilmektedir.

Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızın dış kaportasında meydana gelen göçükler çoğu zaman boyaya zarar vermemektedir. Boya üzerinde herhangi bir problem meydana gelmediğinde boyasız göçük düzeltme işleminden faydalanabilirsiniz. Aracınızın dış yüzeyinde işlem yapılmasına gerek kalmadan bu düzeltme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede lokal boya işlemlerine maruz kalmayan aracınızın değeri de düşmemektedir. Birçok farklı konuda avantaj sağlayan boyasız göçük düzeltme işlemi servislerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Boyasız göçük düzeltme işleminden faydalanabilmek için aşağıdaki durumlara dikkat etmelisiniz;
 
  • Göçük oluşan bölgede herhangi bir yüzeysel kusur bulunmamalıdır.
  • Boya üzerinde çatlak ve deformasyon oluştuysa işlem uygulanamamaktadır.
  • Kaportaya derinden zarar veren ve yapısını bozan durumlarda verimli bir sonuç alınamayabilir.
Yukarıdaki durumlara dikkat ettiğiniz taktirde boyasız göçük düzeltme işlemi kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır.

İlgili Konular

Başakşehir Toyota Servisi

Başakşehir Toyota Servisi

Toyota ve üyesine yenilikçi çözümler üreterek uygun fiyatlandırma seçenekleriyle hizmet veren Başakşehir Toyota servisi, adını Toyota araçlar ile duyurmuş olan yetkili ana servistir.

Rehbere git

Oto beyin Tamiri İkitelli

Oto beyin tamiri, aracın elektronik kontrol ünitesi olarak bilinen beyin kutusundaki arızaları tespit edip onarmak amacı ile gerçekleştirilen bir işlemdir.

Rehbere git
Oto beyin Tamiri İkitelli
Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat servisi, İstanbul’un her ilçesindeki Seat ve ailesi araçlara ev sahipliği yapan ve araçların performanslarını artıracak bakımlarla ile adını duyurmuş yetkili ana bayidir.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Klima soğutma sisteminin kalbi olan kompresörlerde yaşanan arıza sonucunda klima yeterince soğutma yapamaz ve klimadan gelen hava nemli ve sıcak olur.

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası