Kış Bakımı

Kış Bakımı

Araçların kış aylarındaki bakım ihtiyaçları için Başakşehir kış bakımı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Araçlarınız için sunduğumuz bu hizmet, lastiklerin değişmesi jantların ve bilyelerin kontörlü, hava filtrelerinin değişmesi gibi birçok bakımı kapsamaktadır. Dönemsel olan bu bakımları yaptırdığınızda aracınızın kullanım ömrü uzamış, ileride karşılaşabileceğiniz büyük arızalardan da kurtulmuş olursunuz.
 
Kış bakımı aracınızın yakıt verimliliği ve kaza riskini azaltmak için oldukça önemlidir. Kış aylarında kullanmaya devam ettiğiniz lastikler mevsim şartlarına uyum sağlayamadığı için kaza tehlikesi oldukça yükselir. Bu gibi tehlikelerden uzak durmak ve dilediğiniz gibi konforlu bir şekilde seyahat etmek için sizler de kış bakımınızı aksatmamalısınız. İhtiyacınız olan bütün araç tamir, onarım ve bakım hizmetleri için firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Abt Otomotiv Bosch Car Service, Başakşehir Kış Bakımı, Araç Kışlık Bakım işlemlerinizde her marka ve model araca araç kışlık bakım uygulamaktayız.
 

Bakım Servisi

Bakım hizmetlerinin birçoğu genellikle var olan ve işleyişinde bir sorun olmayan parçalar üzerinde yapılmaktadır. Halihazırda kullandığınız parçaların kontrolleri sağlanır ve arıza olup olmadığına, işlevlerini yerine düzgün getirip getiremediğini bakılır. Bakım servisimizde verilen hizmetlerden bazıları şu şekildedir;
 
  • Motor yağı
  • Yağ Filtresi
  • Hava filtresi
  • Polen Fitresi
  • Yakıt Filtresi
  • Fren bakımı
  • Far ayarları
  • Lastiklerin hava basıncı ve kontrolleri
  • Ön takım kontrolleri
Hizmetlerimiz her marka ve modeldeki araçlarda sorunsuz bir şekilde uygulanabilmektedir. Uygulanan bu hizmetler son derece profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır. Aracınızda yapılan her bakım ve değişikliği ekiplerimiz tarafından öğrenebilirsiniz. 
 

Periyodik Bakımın Önemi

Periyodik bakımlar araç sağlığı için oldukça önemli. Öncelikle araç içerisinde oluşabilecek büyük arızaların önüne periyodik bakımlar ile kolayca geçilebilir. Periyodik bakımı sürekli olarak takip edilen araçların çoğunda yakıt tüketimi ilk aldıkları gün ki kadar olmaya devam etmektedir. Ancak bakımı yapılmayan araçların birden fazla soruna sahip olduğu ekiplerimiz tarafından fark edilmektedir.
 
Sürekli olarak bakımı yapılan aracın onarım ve tamir işlemleri de kolay olacaktır. Ancak bakımına dikkat edilmeyen araçlar uzun süreli onarım ve tamir işleriyle servisimiz tarafından hizmete tabi tutulmaktadır. Bu da aracınıza olan ihtiyaç sürenizin uzamasına neden olacaktır. Günümüzde istekten çok zorunluluk haline gelen araçlarımız için tamir süresi oldukça önemlidir. Bu nedenle sizler de dilerseniz araçlarınızın periyodik bakımlarını yaptırmak için ustalarımızı tercih edebilirsiniz.
 

İlgili Konular

Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat servisi, İstanbul’un her ilçesindeki Seat ve ailesi araçlara ev sahipliği yapan ve araçların performanslarını artıracak bakımlarla ile adını duyurmuş yetkili ana bayidir.

Rehbere git

Başakşehir Fiat Servisi

Fiat ve ailesinde bulunan her araca kaliteli ve hızlı hizmet sunan Başakşehir Fiat servisi, alanında uzman teknikerle bakım hizmetlerine hız kesmeden devam eden yetkili ana bayidir.

Rehbere git
Başakşehir Fiat Servisi
Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Bakımların uygun fiyata işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiği Başakşehir Mercedes servisinde; araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis bünyesinde çözüme kavuşmaktadır.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Klima soğutma sisteminin kalbi olan kompresörlerde yaşanan arıza sonucunda klima yeterince soğutma yapamaz ve klimadan gelen hava nemli ve sıcak olur.

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası