Oto Servis Vale
Oto Servis Vale

Oto Servis Vale

En yoğun anlarınızda bile ABT Otomotiv oto servis vale hizmetiyle yanınızda!

Otomobillerin ilk günkü performansı ile çalışmalarını devam ettirebilmeleri için belirli aralıklarla görmeleri gereken işlemler vardır. Sürüş keyfinden, konforundan ödün vermek istemeyen araç sahiplerinin bu işlemleri periyodik olarak uyguladıklarını, araçta bir hasar meydana gelmesini beklemediklerini söylemek mümkündür. Hizmetlerin zamanına alınmasını sağlayan en temel uygulama ise, oto servis vale uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Oto Servis Vale Hizmeti Nedir?

Tıpkı insanlar gibi araçlar da belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyar. En olmadık anda yolda kalmamak, en yoğun anlarda araçtan uzak düşmemek için bu uygulamaların periyodik olarak yapılması gerekir.Zaten ABT Otomotiv bünyesinde periyodik bakım ya da araç bakım & onarım hizmeti alan araç sahiplerine bakım dönemleri hatırlatılır. Araç sahiplerinin bu dönemlerde yoğun olması durumunda ise ABT Otomotiv oto servis vale hizmeti devreye girer.
 
Servis vale hizmetinde öncelikli olarak randevu oluşturulur. Bu randevuda şu bilgiler talep edilir;
 
  • Aracın nereden alınacağı
  • Aracın nereye bırakılacağı
  • Aracın alınacağı tarih ve saat
  • Aracın teslim edileceği tahmini tarih ve saat
  • Teslim edilecek kişi

Randevu ardından talep işleme alınır ve önceden belirlenmiş olan tarih ve zamanda teslim alınan araçlar, gerekli işlemleri görmek üzere servisimize getirilir. Ardından aracın ihtiyaç durumuna bağlı olarak gerekli olan işlemler uygulanır. Ancak bu süreçte araç sahibi ile irtibatta kalınarak sürpriz hiçbir işlem uygulanmaz. 

Servis Vale Hizmeti Avantajları Nelerdir?

ABT Otomotiv olarak mutluyuz. Çünkü hayatınızı kolaylaştırmayı en az sizin kadar önemsiyor, seviyoruz. Servis vale hizmetimiz kapsamında sağladığımız avantajları aşağıda verildiği şekilde örneklendirebiliriz;
Oto servis vale hizmeti;
 
  • Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
  • Aracınızın periyodik bakımlarını ya da onarımlarını geciktirmemesi sebebiyle araç ve sürücü güvenliğini güvence altına alır.
  • Araç performansınızı iyileştirir.
  • Araç sahipleri ile sürekli iletişim halinde olan teknisyenlerimiz, sürpriz işlemleri ve fiyatlandırmaları önlemiş olur.
  • 65 yaş üstü olan, engeli ya da kronik rahatsızlığı bulunan müşterilerimize, araç servis vale hizmeti kapsamında öncelik tanınır. Bu sayede hayata geç kalmak gibi bir durum söz konusu olmaz. 
 

İlgili Konular

Başakşehir Fiat Servisi

Başakşehir Fiat Servisi

Fiat ve ailesinde bulunan her araca kaliteli ve hızlı hizmet sunan Başakşehir Fiat servisi, alanında uzman teknikerle bakım hizmetlerine hız kesmeden devam eden yetkili ana bayidir.

Rehbere git

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Bakımların uygun fiyata işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiği Başakşehir Mercedes servisinde; araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis bünyesinde çözüme kavuşmaktadır.

Rehbere git
Başakşehir Mercedes - Benz Servisi
Başakşehir Toyota Servisi

Başakşehir Toyota Servisi

Toyota ve üyesine yenilikçi çözümler üreterek uygun fiyatlandırma seçenekleriyle hizmet veren Başakşehir Toyota servisi, adını Toyota araçlar ile duyurmuş olan yetkili ana servistir.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası