Oto Boya
Oto Kaporta

Oto Boya

ABT otomotiv olarak hizmet veren servisimiz Başakşehir oto boya konusunda önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Oto boya ve cila işlemlerinde gönül rahatlığı ile servisimizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir hizmet alarak profesyonel ekibimizin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Servisimiz içerisinde tamamen birinci sınıf kalitede bileşenleri tercih etmekteyiz. Aracınızın dış görünümü konusunda bazı durumlardan hoşnutsuzsanız pasta cila işlemlerinden faydalanabilir ve oto boya hizmetini de tercih edebilirsiniz. Büyük çaplı deformasyon durumlarında oto boya hizmeti ile aracınızın boyası baştan aşağı yenilenmektedir. Ufak kusurlar içinse pasta cila işlemleri uygulanmaktadır. Abt otomotiv Bosch Car Service, Başakşehir Oto Boya, araç seramik kaplama işlemleriniz için oto servisimizde profesyonel ekiplerimizle sizleri beklemekteyiz.

İlgili Konular

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?

Virajlarda ve dönüşlerde tekerleklerin kaymadan dönmesini sağlar. Arızalanması güvenlik açısından sorun oluşturmaktadır.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Klima soğutma sisteminin kalbi olan kompresörlerde yaşanan arıza sonucunda klima yeterince soğutma yapamaz ve klimadan gelen hava nemli ve sıcak olur.

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası
Başakşehir Toyota Servisi

Başakşehir Toyota Servisi

Toyota ve üyesine yenilikçi çözümler üreterek uygun fiyatlandırma seçenekleriyle hizmet veren Başakşehir Toyota servisi, adını Toyota araçlar ile duyurmuş olan yetkili ana servistir.

Rehbere git

Maf Sensörü Arızası

Motora giren hava miktarını ve sıcaklığını ölçen bir sensördür. MAF Sensörün kirlenmesi veya hasar görmesi bu sistemde arızaların yaşanmasına neden olmaktadır.

Rehbere git
Maf Sensörü Arızası