Oto Boya
Oto Kaporta

Oto Boya

ABT otomotiv olarak hizmet veren servisimiz Başakşehir oto boya konusunda önde gelen firmalar arasında yer almaktadır.

Oto boya ve cila işlemlerinde gönül rahatlığı ile servisimizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli bir hizmet alarak profesyonel ekibimizin sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Servisimiz içerisinde tamamen birinci sınıf kalitede bileşenleri tercih etmekteyiz. Aracınızın dış görünümü konusunda bazı durumlardan hoşnutsuzsanız pasta cila işlemlerinden faydalanabilir ve oto boya hizmetini de tercih edebilirsiniz. Büyük çaplı deformasyon durumlarında oto boya hizmeti ile aracınızın boyası baştan aşağı yenilenmektedir. Ufak kusurlar içinse pasta cila işlemleri uygulanmaktadır. Abt otomotiv Bosch Car Service, Başakşehir Oto Boya, Araç Seramik Kaplama işlemleriniz için oto servisimizde profesyonel ekiplerimizle sizleri beklemekteyiz.

Pasta Cila

Pasta cila işlemi sayesinde aracınızın dış yüzeyinde meydana gelen kusurlardan kurtulabilirsiniz. Boya dengesini sağlayan ve aynı zamanda koruma da sağlayan pasta cilamı oldukça tercih edilen işlemlerden biridir. İşinde tecrübeli kişiler tarafından özenle gerçekleştirildiğinde pasta cila işlemi oldukça iyi sonuçlar vermektedir. Kullanılan malzeme kalitesi ve uygunluğu da bu konuda büyük önem taşımaktadır. Servisimiz içerisinde pasta cila işlemi uygulanırken tüm bu hususlara dikkat ediyoruz. Sunduğumuz kaliteli pasta cila işleminden yararlanarak aracınızın renk kondisyonunu ilk gün ki haline getirebilirsiniz. Aracınızın boyasına zarar vermeyen ve ufak kusurları ortadan kaldıran pasta cila işlemi büyük ölçüde fark yaratmaktadır. Aracınızın dış yüzeyi konusunda güneş yanığı vb. problemler yaşıyorsanız pasta cila işlemini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltme

Aracınızın dış kaportasında meydana gelen göçükler çoğu zaman boyaya zarar vermemektedir. Boya üzerinde herhangi bir problem meydana gelmediğinde boyasız göçük düzeltme işleminden faydalanabilirsiniz. Aracınızın dış yüzeyinde işlem yapılmasına gerek kalmadan bu düzeltme işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede lokal boya işlemlerine maruz kalmayan aracınızın değeri de düşmemektedir. Birçok farklı konuda avantaj sağlayan boyasız göçük düzeltme işlemi servislerimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Boyasız göçük düzeltme işleminden faydalanabilmek için aşağıdaki durumlara dikkat etmelisiniz;
 
  • Göçük oluşan bölgede herhangi bir yüzeysel kusur bulunmamalıdır.
  • Boya üzerinde çatlak ve deformasyon oluştuysa işlem uygulanamamaktadır.
  • Kaportaya derinden zarar veren ve yapısını bozan durumlarda verimli bir sonuç alınamayabilir.
Yukarıdaki durumlara dikkat ettiğiniz taktirde boyasız göçük düzeltme işlemi kusursuz bir şekilde uygulanmaktadır.

İlgili Konular

Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat servisi, İstanbul’un her ilçesindeki Seat ve ailesi araçlara ev sahipliği yapan ve araçların performanslarını artıracak bakımlarla ile adını duyurmuş yetkili ana bayidir.

Rehbere git

Klima Kompresörü Arızası

Rehbere git
Klima Kompresörü Arızası
Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Bakımların uygun fiyata işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiği Başakşehir Mercedes servisinde; araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis bünyesinde çözüme kavuşmaktadır.

Rehbere git

Başakşehir Fiat Servisi

Fiat ve ailesinde bulunan her araca kaliteli ve hızlı hizmet sunan Başakşehir Fiat servisi, alanında uzman teknikerle bakım hizmetlerine hız kesmeden devam eden yetkili ana bayidir.

Rehbere git
Başakşehir Fiat Servisi