Bahar Bakımı

Bahar Bakımı

Araçlarımızın mevsimlere göre bazı bakımları yapılması gerekir, firmamızın sizlere sunduğu Başakşehir bahar bakım hizmeti ile bu bakımları kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Tecrübeli ustalarımız aracınızın markası ve modeli ne olursa olsun ustalıkla sizlere yardımcı olacaktır. Bahar bakımı araçlarınızın lastik değişimi, klima filtrelerini yenilenmesi ve motor yağının değişmesi gibi temel bakımlardan yer almaktadır. Bu bakımlar hava değiştikçe yapılmalıdır ki aracınızda istenmeyen arızalar ve kazalar yaşanmasın.
 
Belirli dönemlerde yaptırdığınız bu bakımlar aracınızın kullanım süresi ve konforu içinde oldukça önemlidir. Verilen bakım hizmetinin kaliteli olması, değişecek yedek parçaların orijinal ve sorunsuz olması ayrıca önemlidir. Aracınızın modeline uygun yedek parçalar ile ustalarımız aracınızda oluşan arızaları kısa sürede tamir etmektedirler. Abt Otomotiv Bosch Car Service, Başakşehir Bahar Bakımı işlemlerinde tüm araç markalarına Araç Bahar bakım işlemlerini uygulamaktayız.
 

Dönemsel Bakım Hizmeti

İstanbul’da yaşayan insanların birçoğu kişisel araca sahiptir. Araçların kullanımı arttıkça hizmet veren teknik servisler de paralel olarak artış göstermektedir. Trafikte uzun süre kullandığınız araçlarınızın belirli dönemlerde bakım ve onarım ihtiyaçları doğacaktır. Bu ihtiyaçları giderebilmek için kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunan servisleri tercih etmelisiniz.
 
Başakşehir dönemsel bakım hizmeti veren servisimiz, araçlarınız için her zaman en iyi parçalar seçerek tamir işlemlerini profesyonel bir şekilde tamamlamaktadır. Yeni takılan parçaların araçların kullanım süresine ne kadar etki edeceğini önemseyen ustalarımız bu konuda oldukça dikkatli bir hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz marka aracınızın tamirini gönül rahatlığı ile servisimizde yaptırabilirsiniz. Ustalarımız titizlikle aracınızda bulunan her parçanın kontrolünü ve tamirini yapacaktır. 
 

Bahar Bakımının Önemi

Araçlar için hem genel bakımlar hem de dönemsel bakımlar oldukça önemlidir. Bu bakımları atlamadan yaptırmak hem sizlerin bütçesi hem de aracınız için her zaman daha avantajlıdır. İleride oluşabilecek arızaların önüne geçerek daha büyük sorunlardan kurtulabilirsiniz. Bahar bakımında uygulanan işlemler şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Araç lastiklerinin değişimi
  • Polen ve hava filtrelerinin değişimi
  • Araç içi sıvı değişkenlerinin kontrolü
  • Fren sisteminin gözden geçirilmesi
  • Egzoz ve emisyon değerlerinin ölçümü
Bahar bakımı aracınızın kullanım konforu için oldukça önemlidir. Örneğin kışın kullandığınız lastikleri yazın kullanamazsınız. Kullanacağınız lastikler yaz aylarına uygun olmalıdır. Kış lastiklerinin tutuş gücü daha yüksek olduğundan harcadığınız yakıt maliyetini arttırabilmektedir. 
 

İlgili Konular

Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Klima soğutma sisteminin kalbi olan kompresörlerde yaşanan arıza sonucunda klima yeterince soğutma yapamaz ve klimadan gelen hava nemli ve sıcak olur.

Rehbere git

Oto beyin Tamiri İkitelli

Oto beyin tamiri, aracın elektronik kontrol ünitesi olarak bilinen beyin kutusundaki arızaları tespit edip onarmak amacı ile gerçekleştirilen bir işlemdir.

Rehbere git
Oto beyin Tamiri İkitelli
Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Bakımların uygun fiyata işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiği Başakşehir Mercedes servisinde; araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis bünyesinde çözüme kavuşmaktadır.

Rehbere git

Maf Sensörü Arızası

Motora giren hava miktarını ve sıcaklığını ölçen bir sensördür. MAF Sensörün kirlenmesi veya hasar görmesi bu sistemde arızaların yaşanmasına neden olmaktadır.

Rehbere git
Maf Sensörü Arızası