Egzoz Emisyon
Egzoz Emisyon

Egzoz Emisyon

Hassas ve doğru değerler için Başakşehir egzoz emisyon ölçümünden faydalanabilir ve servisimizden kaliteli bir hizmet temin edebilirsiniz.

Egzoz Emisyon ölçümü pratik bir şekilde gerçekleştirilerek aracınızın egzoz sistemi konusunda da gerekli kontroller yapılmaktadır. Değerler de herhangi bir anormal durum söz konusu ise sisteme onarım ve bakım işlemleri uygulanmaktadır. Profesyonel ekibimiz sizlere bu konuda teknik destek sağlayacak ve kaliteli bir hizmet sunacaktır. Siz de işinde tecrübeli çalışanlardan hizmet almak isterseniz Başakşehir egzoz emisyon ölçümü hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Servisimiz içerisinde emisyon ölçümü pratik bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Egzoz Emisyon Ölçümü

Egzoz emisyon ölçümü sayesinde aracınızın egzozundan çevreye yayılan zararlı gazların değerleri öğrenilebilmektedir. Çevre kirliliğini önlemek amacı ile dikkat edilen bu duruma sürücüler de özen göstermelidir. Egzoz emisyon değerleri çıtayı aşan araçlar muayeneden geçememektedir. Bu nedenle sürücüler düzenli olarak egzoz sistemlerini gözden geçirmeli ve emisyon değerleri konusunda da duyarlı olmalıdırlar. Servisimiz içerisinde pratik bir şekilde egzoz emisyon ölçümü gerçekleştirilmektedir.  Çalışanlarımız değerler konusunda sizlere teknik destek sağlayacaktır. Herhangi bir anormal durum söz konusu ise sistem gözden geçirilecek ve gerekli onarım işlemleri uygulanacaktır. Siz de pratik bir şekilde egzoz emisyon ölçümü yaptırmak isterseniz, Başakşehir egzoz emisyon servislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Egzoz ve Motor Bakımı

Egzoz bakımına çoğu sürücü yeterince önem göstermemektedir. Aracın performansı ve sağlığı için bu durum oldukça büyük önem taşımaktadır. Aracınızı çok daha verimli bir şekilde kullanabilmek ve yakıt tasarrufu yapabilmek için egzoz sisteminizi düzenli olarak gözden geçirmelisiniz. Motor sağlığı için de büyük önem taşıyan egzoz sistemi araç içerisinde yer alan önemli sistemlerden biridir. Motor bakımınızın ardından egzoz sistemine de göz atarak genel durum hakkında bilgi sahibi olabilir ve aracınızda meydana gelen performans kayıplarından da kurtulabilirsiniz.
 
 Egzoz dumanının sağlıklı bir şekilde motor içerisinden atılamadığı durumlarda performans kaybı yaşanmakta ve motor içerisinde gereksiz bir stres oluşmaktadır. Bu stres zamana bağlı olarak motor içerisinde yer alan aksanların deformasyonuna yol açabilmektedir. Düzenli rutin ve bakım işlemlerinde filtrelerin de değişimini sağlayarak motor sağlığınızı koruyabilirsiniz.

İlgili Konular

Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat Servisi

Başakşehir Seat servisi, İstanbul’un her ilçesindeki Seat ve ailesi araçlara ev sahipliği yapan ve araçların performanslarını artıracak bakımlarla ile adını duyurmuş yetkili ana bayidir.

Rehbere git

Başakşehir Fiat Servisi

Fiat ve ailesinde bulunan her araca kaliteli ve hızlı hizmet sunan Başakşehir Fiat servisi, alanında uzman teknikerle bakım hizmetlerine hız kesmeden devam eden yetkili ana bayidir.

Rehbere git
Başakşehir Fiat Servisi
Klima Kompresörü Arızası

Klima Kompresörü Arızası

Rehbere git

Maf Sensörü Arızası

Rehbere git
Maf Sensörü Arızası