Araç Emniyet Sistemleri

Araç Emniyet Sistemleri

Başakşehir bölgesi içerisinde emniyet sistemleri konusunda hizmet sağlayan sayılı firma arasında yer almaktayız.

 Başakşehir oto emniyet sistemleri servisimiz sistemlerin bakım ve onarım işlemlerini üstlenmektedir. Aynı zamanda sistem içerisinde yer alan mekanik bileşenlerin de onarımı ve gerekliyse değişimi gerçekleştirilmektedir. Oto emniyet sistemleri bağlamında örnek olarak;
 
  • ABS
  • TCS
  • ESP
  • EBD
  • Park sensörleri
  • Şerit takip sistemi
  • Şehir içi fren desteği
  • Yorgunluk ve uyku tespit sistemi gibi sistemlere değinmek mümkündür. 
Yukarıda yer alan emniyet sistemleri sürücüden çok daha hızlı bir şekilde reaksiyon göstererek acil durumlarda hayat kurtarabilmektedir. Bu duruma bağlı olarak araç içerisinde yer alan tüm emniyet sistemleri kusursuz bir şekilde görevini yerine getirmelidir. Bunun için servisimizi ziyaret edebilir ve sistemlerinizin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Arıza ve problemler konusunda da servisimiz bakım ve onarım işlemlerini sizlere sağlayacaktır.

Oto Emniyet Sistemleri Önemi

Araç içerisinde yer alan en önemli sistemlerden biri de kesinlikle araç emniyet sistemleridir. Düzenli olarak kontrolünün yapılması gereken bu sistemleri çeşitli bakım hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Aynı zamanda yazılım problemleri vb. arızalar ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Bu tip problemlerde elektronik arıza tespit cihazları kullanılarak sorun kesin bir şekilde saptanabilmektedir. Servisimiz içerisinde yer alan son teknoloji cihazlar ve tecrübeli çalışanlarımız arıza tespiti ve onarımı konusunda sizlere yeterli hizmeti sağlayacaklardır. 
 
Zamanla deformasyona uğrayan sistemler parçaları da oto emniyet sistemleri içerisinde problemler meydana getirebilmektedir. Oto emniyet sistemleri sürücüye birçok konuda avantaj sağlamakta ve trafik içerisinde hayat kurtarabilmektedir. Bu nedenle emniyet sistemlerinin stabil bir şekilde çalıştığından kesinlikle emin olmalısınız. Siz de sağladığımız hizmetlerden yararlanmak isterseniz servislerimizi ziyaret edebilir ve araç emniyet sistemlerinizi gözden geçirebilirsiniz.
 

Bosch Car Service

Sektör içerisinde güvenilirliği ile ön plana çıkan Başakşehir Bosch Car Service tüm marka ve model araçlar için hizmet sağlamaktadır. Bir araç servisi içerisinde temin edebileceğiniz tüm hizmetlerin Bosch Car Service içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Yüksek teknoloji aletlerin kullanıldığı servis içerisinde aynı zamanda son derece deneyimli çalışanlar görev almaktadır. Siz de kaliteli bir araç servis imkanından faydalanmak istiyorsanız ilk tercihiniz Başakşehir Bosch Car Service olmalı.

İlgili Konular

Park Freni Arızası

Park Freni Arızası

Her sürücünün güvenliğinde kritik bir rol oynayan park freni, modern otomobillerde giderek daha fazla teknolojik bir hal alıyor. Elektronik Park Freni (EPB), geleneksel el frenlerinin aksine, sadece bir düğmeyle kontrol edilen sofistike bir sistem. Bu yenilik, sürüş deneyimini kolaylaştırırken, arızaları da farklı bir boyuta taşıyor. EPB´nin temel işlevlerini, arızalarının nasıl anlaşılabileceğini ve bu tür bir arızanın aracınız üzerindeki potansiyel etkilerini ele alacağız. Böylece, bu önemli bileşenin sağlığını koruyarak yollarda daha güvenli olabilirsiniz.

Rehbere git

Başakşehir Toyota Servisi

Toyota ve üyesine yenilikçi çözümler üreterek uygun fiyatlandırma seçenekleriyle hizmet veren Başakşehir Toyota servisi, adını Toyota araçlar ile duyurmuş olan yetkili ana servistir.

Rehbere git
Başakşehir Toyota Servisi
EGR Valfi Arızası Belirtileri

EGR Valfi Arızası Belirtileri

Egzoz gazlarının bir kısmını tekrar emme manifolduna yönlendiren bir valftir. Yanma odasındaki sıcaklığın düşürülmesi ve emisyonların azaltılmasında görevlidir. Kirlenmesi yada hasar görmesi arızalara yol açar.

Rehbere git

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Bakımların uygun fiyata işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiği Başakşehir Mercedes servisinde; araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis bünyesinde çözüme kavuşmaktadır.

Rehbere git
Başakşehir Mercedes - Benz Servisi