Oto Detaylı Temizlik

Oto Detaylı Temizlik

Araç temizliği için en çok tercih edilen adreslerden biri olan Başakşehir oto detaylı temizlik, profesyonel araç temizlik hizmeti sunmaktadır.

Oto yıkama adı altında binlerce araç temizliği yapan firma gerekli özeni araçlara gösterememektedir. Ancak firmamız gerekli alet ve teknoloji ile araçlarınızın en küçük yerlerini dahi temizlemektedir. Araç içerisinde temizliğine dikkat edilmesi gereken birden fazla bölüm vardır. Bu bölümler;
  • Araç koltuklarının temizliği
  • Paspasların temizliği
  • Plastik iç yüzeylerin temizliği
  • Camların temizliği
  • Havalandırma temizliği
  • Dış boya ve jantların temizliğinden oluşmaktadır. 
Aracın iç temizliği kadar dış temizliğine de dikkat edilmelidir. Buharlı otomobil yıkama sistemleri ve gerekli küçük temizlik aletleri ile firmamız her zaman sizlere hizmete hazırdır.  Abt Otomotiv Bosch Car Service, Başakşehir Oto Detaylı Temizlik, Başakşehir araç dış temizlik, araba detaylı temizlik, detaylı araç temizliği işlemlerinizi profesyonelce uygulamaktayız.

Araç İçi Detaylı Temizlik

Araçlarımızın içerisindeki temizlik kokusuna da oldukça etki etmektedir. Aracınızın sadece dışını temizlediğinizde belki sizlere tamamen temizmiş gibi gözükebilir. Ancak iç temizlik dışından daha önemlidir. Araç içerisinde oluşan kötü kokunun sebepleri genellikle sigara kullanımı ve koltukların gerekli temizliğinin yapılmamasından kaynaklanmaktadır.
 
Örneğin koltuklarınıza ya da paspaslarınıza dökülen herhangi bir içecek veya yiyeceğin tam anlamı ile temizliği yapılmadığında aracınızın kokusu oldukça değişecektir. Derinlemesine ve detaylı bir temizlik sonrası sizler de kolaylıkla kokunun nasıl değiştiğine şahit olacaksınız. Araç içerisinde sadece koku değil filtre ızgaraları ve müzik setlerinin de temizliği zordur. Ancak firmamız tarafından sunulan detaylı temizlik hizmeti ile temiz bir sürüşün keyfini sizler de çıkarabilirsiniz. 
 

Profesyonel Bakım ve Oto Muayene

Araç bakımları ihmal edilmemesi gereken detaylı işlemlerden oluşmaktadır. İhmali yapılan bir parça veya kısım ileride sizlere daha büyük arızalar ile geri dönebilir. Bu nedenle araçlarınızın bakımını ve oto muayenesini aksatmamalısınız. Muayeneler belirli zaman aralıklarında yapılmalıdır. Bakımlarda bu şekildedir. Muayeneler daha kapsamlı ve detaylı iken bakımlar daha yüzeysel olabilmektedir. 
 
Oto muayenesi araçların kullandığı yakıta göre değişkenlik gösterebilmektedir. Muayene hizmetlerinden yaralanarak aracınızın parçalarının yeterli niteliklere sahip olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Aracınızda gerekli niteliklere sahip olmayan parçaları ustalarımız dikkatle değiştirip yenilemektedir. Sizler de aracınızın bakım ve muayene hizmetine ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız dilerseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. 
 

İlgili Konular

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Başakşehir Mercedes - Benz Servisi

Bakımların uygun fiyata işinin ehli kişiler tarafından gerçekleştirildiği Başakşehir Mercedes servisinde; araçların ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar kullanılarak servis bünyesinde çözüme kavuşmaktadır.

Rehbere git

İkitelli Oto Sanayi

İstanbul´un hızla gelişen bölgelerinden biri olan İkitelli’de, araç sahipleri modern ve kaliteli oto servis hizmetlerine duyduğu ihtiyacı servisimiz karşılamaktadır.

Rehbere git
İkitelli Oto Sanayi
Oto beyin Tamiri İkitelli

Oto beyin Tamiri İkitelli

Oto beyin tamiri, aracın elektronik kontrol ünitesi olarak bilinen beyin kutusundaki arızaları tespit edip onarmak amacı ile gerçekleştirilen bir işlemdir.

Rehbere git

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?

Virajlarda ve dönüşlerde tekerleklerin kaymadan dönmesini sağlar. Arızalanması güvenlik açısından sorun oluşturmaktadır.

Rehbere git
Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?