Oto Klima

Oto Klima

Klima sisteminin onarımı ve bakımı konusunda profesyonel bir hizmet sağlayan Başakşehir oto klima servisimiz son derece deneyim sahibidir.

Sistem içerisinde yer alan tüm bileşenler teker teker kontrol edilir ve ardından gerekli bakım ve onarım işlemleri uygulanır. Tecrübeli çalışanlarımız ile Başakşehir oto klima olarak sizlere sunulabilecek en kaliteli hizmeti sağlamaktayız. Oto servis ve rutin bakımlar için tercih edebileceğiniz servisimiz içerisinde orijinal klima sistemi yedek parçaları da bulunmaktadır. Bu sayede tamir göremeyecek bileşenler için hızlı bir şekilde değişim işlemi gerçekleştirmekteyiz. Klima gazı tercihinde ise tamamen birinci sınıf kalitede ürünler seçiyoruz. Abt Otomotiv Bosch Car Service olarak Başakşehir Oto Klima, Araç Kliması, araba kliması gibi ihtiyaçlarınızda tüm araç markalarına oto klima hizmeti vermekteyiz.

Oto Klima Tamiri

Klima tamiri konusunda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Klima tamir adımları ve dikkat edilecek püf noktalar şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Klima gazı değiştirilmeden önce sistem kaçakları kontrol edilmelidir
  • Bağlantı noktaları özenle sabitlenmelidir
  • Radyatör bölgesi gözden geçirilmeli ve soğutma performansı ele alınmalıdır

Yukarıda bahsettiğimiz püf noktalara dikkat edildiği taktirde çok daha başarılı bir şekilde oto klima tamiri gerçekleştirilmiş olur. Klima gazının sistem içerisindeki kaçakların kontrolünün ardından değiştirilmesi son derece önemlidir. Sistemde bir kaçak var ise, yeni takılan klima gazı boşa gidecektir. Bu gibi durumların yaşanmaması için sistem bileşenleri ve bağlantı noktaları dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir.

Klima Periyodik Bakım

Periyodik bakımlar aracılığı ile kontrol edilmesi gereken klima sistemi düzenli olarak bakım görmelidir. Özellikle yaz dönemlerinden önce bakım işlemlerinin eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekmektedir. Periyodik ve rutin bakımlar için tercih edebileceğiniz servisimiz içerisinde klima sistemi özenle kontrol edilmektedir. Kontrol işlemlerinin ardından gerekli onarım ve bakım işlemleri de uygulanmaktadır. 
 
Oto servisimiz içerisinde klima tamirini gerçekleştirerek yaz aylarında rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Verimlilik ve performans açısından gerekli ihtiyacı karşılamayan klimalarınız için de servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Servisimiz içerisinde sistem tamamen gözden geçirilmekte ve bileşenler kontrol edilmektedir. Klima gazından kaynaklanan problemlerde değişim öncesi sistem içerisinde herhangi bir kaçağın olup olmadığı da kontrol edilmektedir. Radyatör vanaları ve boruları da teker teker gözden geçirilerek sistemin stabil bir şekilde çalıştığından emin olunmaktadır.

İlgili Konular

Dolapdere Sanayi Sitesi

Dolapdere Sanayi Sitesi

Rehbere git

Başakşehir Fiat Servisi

Fiat ve ailesinde bulunan her araca kaliteli ve hızlı hizmet sunan Başakşehir Fiat servisi, alanında uzman teknikerle bakım hizmetlerine hız kesmeden devam eden yetkili ana bayidir.

Rehbere git
Başakşehir Fiat Servisi
Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?

Diferansiyel Arızası Nasıl Anlaşılır?

Virajlarda ve dönüşlerde tekerleklerin kaymadan dönmesini sağlar. Arızalanması güvenlik açısından sorun oluşturmaktadır.

Rehbere git

İkitelli Oto Sanayi

İstanbul´un hızla gelişen bölgelerinden biri olan İkitelli’de, araç sahipleri modern ve kaliteli oto servis hizmetlerine duyduğu ihtiyacı servisimiz karşılamaktadır.

Rehbere git
İkitelli Oto Sanayi