Başakşehir Audi Servisi

Başakşehir Audi Servisi

Başakşehir Audi servisi, Audi ve ailesinde bulunan araçlara güvenilir ve uygun fiyatlı çözüm olanakları sunan yetkili ana bayidir. Servisin içerisinde her bölümde kendi dalında uzmanlaşmış servis elemanları bulunmaktadır. 

Başakşehir Audi servisi;
 
  1. Kilometre bakımları
  2. Kaza onarım
  3. Parça değişimi
  4. Lastik ve rot balans ayarı
  5. Motor ve filtre değişimleri
  6. Teknik ve mekanik bakımlar, gibi hizmetleri öncelikli olarak sunar.
 

Başakşehir Audi Servisi

Başakşehir Audi Servisi Fren Onarımı

Başakşehir Audi Servisi Fren Onarımı

Fren her araçta güvenliği artıran ve kazaların oluşmasına engel olan bölümlerden biridir. Bir araçta fren sisteminin düzgün çalışmaması aracın kazalara açık hale gelmesine olanak tanımaktadır. Her araç sahibi mutlaka 10 /15 bin kilometre arasında Başakşehir Audi servisi fren onarımı hizmetinden yararlanmalıdır. 
 
Başakşehir oto servisi içerisinde aracın arıza ve hasar durumuna göre bakım işlemlerinin boyutu belirlenmektedir. Her araçta oluşan hasar aynı boyutta değildir. Fakat ortak bakımlarda her Audi araca sunulan hizmetler;
  1. Fren balataları
  2. Fren diskleri
  3. Fren hidrolik yağı
  4. Fren pabuçları, şeklindedir.
 

Başakşehir Audi Servisi Fren Onarımı

Başakşehir Audi Servisi Oto Filtre Değişimi

Başakşehir Audi Servisi Oto Filtre Değişimi

Filtreler aracın hava, yağ ve sıvı dengesini düzenleyen ve parçaların düzgün bir şekilde olanak tanıyan parçalardır. Araçta aktif olarak çalışan pek çok filtre vardır. Bu filtreler farklı bölümlerde çalışsalar da görev olarak aynı işi yapmaktadır. Motor bölümünde çalışan yağ filtresi, yağın içerisinde bulunan parçaları süzerek motorun düzgün bir şekilde çalışmasına yardım etmektedir. Klimada yer alan hava ve polen filtresi havanın süzülüp araç içerisine temiz hava sirkülâsyonunun sağlanmasına sebep olmaktadır. 
Başakşehir Audi Servisi, Audi araçların hava, polen, yakıt, motor filtrelerini kontrol etmekte gerekli gördüğü durumlarda yeni bir parça ile değiştirmektedir.
 
Başakşehir Audi Servisi Periyodik Bakım Hizmeti
 
Audi marka araçların bakım ve onarımlarından sorumlu olan Başakşehir Audi servisi, Audi ailesinde yer alan her aracın kilometre bakımları geldiğinde araçlara onarım hizmeti sunan yetkili ana servistir. Servis yetkili olması sebebiyle her işlemi, araçla ve üretici firmaya uygun olarak yapmaktadır. 
 
Bakımlardan haberdar olmak isteyen Audi sahipleri, servis üzerinden periyodik bakımlarını öğrenebileceği çizelgelere sahip olmaktadır. Abt Otomotiv Bosch Car Service - Başakşehir Audi Servisi, Başakşehir Audi Yetkili Servis olarak A1, A3, A4, A5, A6, A7, A8, RS,TT, S Serisi E-Tron, Q2, Q3, Q5, Q7, Q8  modellerine hizmet vermekteyiz.
 

Başakşehir Audi Servisi Oto Filtre Değişimi