Başakşehir Fiat Servisi

Başakşehir Fiat Servisi

Fiat ve ailesinde bulunan her araca kaliteli ve hızlı hizmet sunan Başakşehir Fiat servisi, alanında uzman teknikerle bakım hizmetlerine hız kesmeden devam eden yetkili ana bayidir. Servis içerisinde;
 
 1. Kış, bahar ve periyodik bakım
 2. Motor ve akü
 3. İç ve dış bakımlar
 4. Teknik ve mekanik bakım
 5. Yedek parça
 6. Lastik bakımı
 7. Performans ölçümleri ağırlıklı olarak sunulur.

Başakşehir Fiat Servisi

Başakşehir Fiat Servisi Periyodik Bakım

Başakşehir Fiat Servisi Periyodik Bakım

Aracın uzun ömürlü olması için bakıma girmesi şarttır. Bu bakımlar mevsim geçişleri ve kilometre bakımlarını kapsamaktadır. Araçlara her 10.000 kilometrede bir yağ bakımı ve 20.000 kilometre de bir ana bakımlar yapılmaktadır. Bu bakımlar sayesinde araçlarda oluşan veya oluşmaya yüz tutmuş arıza ve hasarlar giderilmektedir.
 
Başakşehir Periyodik bakım işlemleri aracın kullanıcı el kitapçığında yazan zaman ve kilometreye göre yapıldığından aracın güvenliği ve maksimum kullanılma performansı baz alınarak oluşturulmuştur. Bu kullanım süreleri geldiğinde her aracın yetkili bir servise bu bakımları yaptırması gerekir. Abt Otomotiv Bosch Car Service - Başakşehir Fiat Servisi, Başakşehir Fiat Yetkili Servis olarak 500 Ailesi, Albea, Brava, Bravo, Egea, Linea, Marea, Palio, Panda, Punto, Siena, Stilo, Tempra, Tipo, Uno, 500 X, Egea, Cross, Fullback, Freemont ve tüm modellere hizmet vermekteyiz. Fiat servis Beylikdüzü uzman kadrosu hizmetinizde.

Başakşehir Fiat Servisi Periyodik Bakım

Başakşehir Fiat Özel Servisi

Başakşehir Fiat Özel Servisi

Araç bakım ve onarım servisi bulmak günümüzde oldukça kolaylaşmıştır. Fakat zor olan doğru ve özel servisi bulmaktadır. Başakşehir Fiat özel servisi, araçlara özel bakım olanakları sunan ve alanında uzmanlaşmış yetkili servistir.
 
 • Araç sahiplerinin talep ve isteklerini tam anlamıyla karşılayarak bu güveni sağlayan firma, kurulduğu günden bu yana hizmetlerine başarılı bir şekilde devam etmektedir.
 • Daha önce olumsuz bir servis deneyimi olan ve konuda ön yargılı olan araç sahiplerine ayrıntılı ve doğru bilgilendirmeler yaparak güveni her yönüyle araç sahiplerine vermektedir. Fiat servis Beylikdüzü noktasında Abt ismi ile hizmetinizde.

Başakşehir Fiat Özel Servisi

Başakşehir Fiat Servisi Lastik Bakımı

Başakşehir Fiat Servisi Lastik Bakımı

Başakşehir Fiat servisi lastik bakımı hizmeti şunları kapsar;
 
 1. Lastik değişimi
 2. Lastik tamiri
 3. Hava basıncı
Başakşehir oto lastik Fiat servisinde, mevsim geçişlerinde yapılması gereken lastik değişimleri ve rot balans ayarları gibi bakımlar ayrıntılı olarak yapılmaktadır. Her bakım ünitesinde konuya hâkim ve uzmanlaşmış teknik ekipler bulunmaktadır. Bu ekipler sayesinde sorunlar hızlı bir şekilde giderilmekte ve araçlar eski haline döndürülmektedir. Her araç sahibi kilometreyi baz alarak veya yılda bir kere de olsa araca periyodik bakım yaptırmalıdır. Beylikdüzü Fiat servisi tüm uzmanları ile hizmetinizde.

Başakşehir Fiat Servisi Lastik Bakımı