Başakşehir Honda Servisi

Başakşehir Honda Servisi

Honda ve ailesinde yer alan her aracın teknik ve mekanik sorunlarıyla ilgilenen ve bu sorunlara uygun fiyatlı çözüm önerileri sunan Başakşehir Honda servisi, araçların performansını artırmak adına hizmet veren yetkili ana servistir. Servis;
  1. Başakşehir Honda servisi, arıza ve hasar tespiti yapmak için son teknoloji ekipmanlardan biri olan bilgisayar destekli arıza tespit cihazlarını kullanmaktadır.
  2. Servis içerisinde oto muayene ve egzoz emisyon testleri Honda araçlar için ulaşılabilir kılınmaktadır.
  3. İç ve dış fark etmeksizin araca takılan her yeni parça orijinal Honda standartlarında üretilen ürünler arasından seçilmektedir.
 

Başakşehir Honda Servisi

Başakşehir Honda Servisi Periyodik Bakım

Başakşehir Honda Servisi Periyodik Bakım

Honda araçların performanslarını her daim yerinde tutmak ve araca uzun ömür kullanabilmek adına periyodik bakım hizmetinden yararlanması gerekir. Başakşehir Periyodik bakım hizmeti, üretici firmanın belirtmiş olduğu kilometreler arasında yapılmaktadır. Bu her marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Fakat aracı güvenli bir hale getirmek için her araç sahibinin yılda bir defa da olsa bu rutin bakımlardan faydalanması gerekir.

Başakşehir Honda Servisi Periyodik Bakım

Başakşehir Honda Servisi Kış Bakımı

Başakşehir Honda Servisi Kış Bakımı

Başakşehir Kış bakımı; yaz mevsiminden çıkan araçların kış mevsimine hazırlanması ve daha canlı girmesi adına araca yapılan bakımları kapsamaktadır. Kış bakının ilk aşaması kış lastiklerinin takılmasıdır. Kış lastiği aşamasından sonra aracın her bir bölümü kontrol edilerek bir sorun olup olmadığı tespit edilir. Başakşehir Honda servisi kış bakımı işlemleri, alanında uzman teknikerler tarafından gerçekleşmekte ve hizmet doğru fiyatlandırmalar her araç sahibine ulaştırılmaktadır.Başakşehir Honda Servisi, Başakşehir Honda Yetkili Servis olarak Accord, City, Civic, Jazz, CR-V, HR-V modellerine çalışmaktayız.

Başakşehir Honda Servisi Kış Bakımı

Başakşehir Honda Servisi Cam Filmi

Başakşehir Honda Servisi Cam Filmi

Honda ve ailesinde bulunan araçlara cam film kaplama yapan Başakşehir Honda servisi, araçla uyumlu ve kaliteli cam film modelleri ile kaplama işlemlerini gerçekleştirmektedir.
 
Cam filmleri, aracı güzel göstermek ve araç içerisine giren güneş ışığının zararlı etkilerini kırmak amacıyla kullanılmaktadır. Başakşehir Oto Cam film kaplama işlemini her araç sahibi yapabilmektedir. Trafikte kesinlikle yasak kabul edilen bir uygulama da değildir. Ancak cam filmlerinin koyu olanları yani 3 ve 4 numaralı cam filmler günümüzde kullanım yasaktır. Araçların sadece 1 ve2 numaralı cam filmleri kullanmasına izin verilmektedir.
 

Başakşehir Honda Servisi Cam Filmi