Başakşehir Opel Servisi

Başakşehir Opel Servisi

Ford ve ailesi araçlara ev sahipliği yapan Başakşehir Opel servisi, araçların ihtiyaçlarına yönelik oluşturulmuş bakım üniteleri ile hız kesmeden hizmetlerine devam eden yetkili Opel servisidir.


Opel araçların öncelikli adresi olan firmamız;
 
  1. Kaza onarım
  2. Performans ölçümleri
  3. Muayene ve egzoz emisyon ölçümü
  4. Parça değişimleri
  5. Teknik ve mekanik bakımlar alanlarında hizmet sunar.
 

Başakşehir Opel Servisi

Başakşehir Opel Servisi Oto Yağ ve Filtre Değişimi

Başakşehir Opel Servisi Oto Yağ ve Filtre Değişimi

Yağ; motor bölümünün aktif olarak çalışması ve sürtünmenin artmaması için gerekli sıvıdır. Araç sahipleri yağ seçimi yaparken mutlaka araç ile uyumlu ve kaliteli bir yağ seçimi yapmalıdır. Başakşehir Opel servisi ve Başakşehir yağ ve filtre değişimi, her araca uygun ve doğru kalitede yağı seçerek araca performans kazandırmaktadır.
 
Filtre; filtre yağın süzülmesini ve motorun sorunsuz çalışmasını sağlayan parçadır. Filtreler aracı kullanım sıklığına bağlı olarak kirlenmektedir. Tıkanma ve dolma gibi sorunlar yaşayan filtreler, mutlaka bir yenisi ile değiştirilmelidir.
 
Genellikle yağ değişimi yapıldığı sırada yağ filtresi de değiştirilmektedir. Bu değişimlerden haberdar olmak isteyen araç sahipleri periyodik bakım hizmetlerini takip etmelidir. Abt Otomotiv Bosch Car Service olarak Başakşehir Opel Servisi, Başakşehir Opel Yetkili Servis olarak tüm Opel modellerine hizmet vermekteyiz.
 

Başakşehir Opel Servisi Oto Yağ ve Filtre Değişimi

Başakşehir Opel Servisi Motor Bakımı

Başakşehir Opel Servisi Motor Bakımı

Opel, güçlü motor yapısı ile üretilen araçlardan biridir. Motorun bu gücünün her daim korunması için bir takım bakımları alması gerekir. Bu bakımları sadece motor değil, motora bağlı olarak çalışan her bölümün alması gerekir. 

 
Başakşehir Opel servisi, Başakşehir motor bakımı, motor rektifiye ve alt bakım işlemleri konusunda donanımlı ekipman desteği ile hizmet vermektedir. Motorun performansını artırmak sadece motora yapılan bakımlardan ibaret değildir. Lastik, filtre, klima gibi motora bağlı çalışan bölümlerde yaşanan arızaların giderilmemesi durumunda da motor hasar almaktadır.
 

Başakşehir Opel Servisi Motor Bakımı

Başakşehir Opel Servisi Lastik

Başakşehir Opel Servisi Lastik

Lastik aracın en çok çalışan ve yerle temas eden tek bölgesidir. Lastik kendi başına çalışan bir bölüm değildir. Lastikte meydana gelen sorunlar giderilmediği taktirde aracın yakıt, motor gibi bölümleri de etkilenmektedir. Başakşehir oto lastik, Opel servisi lastik bakım ünitesi şu hizmetlerden oluşur;
 
  1. Rot ve balans ayarı
  2. Lastik havası
  3. Lastik değişimi

Başakşehir Opel servisi, kış bakımları sırasında araçlara kış lastiği takmaktadır. Araçla uyumlu ve yeni üretim kaliteli lastikler için servisle iletişime geçilmelidir.
 

Başakşehir Opel Servisi Lastik